Zajęcia wyrównawcze

Published: Wednesday, 17 February 2016

 

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE DLA KLAS I-III

W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

KLASA

DZIEŃ

 

GODZINA

 

SALA

PROWADZĄCY

1a

środa

12.40-13.25

14

M.Podkaura

 

2a

czwartek

10.40-11.25

czytelnia

J.Grabowska

 

2b

piątek

11.35-12.20

5

B.Grel

 

2c

poniedziałek

9.45-10.30

czyt.

E.Kobryło-Gregorczyk

czwartek

11.30-12.20

31

E.Kobryło-Gregorczyk

2d

środa

15.20-16.05

46

L.Podrzuska

 

2e

poniedziałek

11.35-12.20

czyt.

M.Józiak

 

2e

środa

8.00-8.45

 

45

M.Józiak

2f

wtorek

12.20-13.25

47

E.Wytyk

 

3a

środa

11.35-12.20

5

D.Ceroń

 

3b

poniedziałek

13.40-14.25

49

A.Ćwik

 

3c

poniedziałek

15.20-16.05

27

G.Miklar

 

3d

czwartek

10.40-11.25

31

K.Zaworska

 

3e

piątek

9.45-10.30

czyt.

J.Świst

 

3f

wtorek

12.40-13.25

49

A.Tabaka

 

3g

czwartek

12.30-13.15

47

B.Robak

 

logopedia

środa

8.00-8.45

23

A.Turlejska

 

Terapia pedagog.

poniedziałek

8.45-9.45

31

E.Martyn

 

Terapia pedagog.

piątek

8.45-9.45

31

E.Martyn

Zaj.komp.

wtorek

15.20-16.05

32

J.Musielak

 

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE DLA KLAS I-III

W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

RODZAJ ZAJĘĆ

 DZIEŃ

 

GODZINA

 

 SALA

PROWADZĄCY

,,Zdolniaczek’’

poniedziałek

12.40-13.25

14

M.Podkaura

 

Koło plastyczne

wtorek

15.20-16.05

15

J.Grabowska

 

,,Zdolniaczek’’

wtorek

10.40-11.25

 

B.Grel

 

Zajęcia plastyczne

poniedziałek

15.20-16.05

46

L.Podrzuska

 

,,Zdolniaczek’’

 

piątek

12.40-13.25

czyt.

L.Podrzuska

,,Zdolniaczek’’

poniedziałek

11.35-12.20

45

M.Józiak

 

Kółko czytelnicze

 

wtorek

14.30-15.15

45

M.Józiak

Zajęcia rozwijające zainteresowania

środa

8.00-8.45

47

E.Wytyk

 

Koło mat.-polonistyczne

czwartek

9.45-10.30

5

D.Ceroń

 

Koło ortograficzne

 

czwartek

10.40-11.25

5

D.Ceroń

Koło informatyczne

 

poniedziałek

12.25-13.10

32

D.Ceroń

Zajęcia mat.-polonistyczne

środa

12.45-13.30

40

A.Ćwik

 

Koło teatralne

czwartek

 

15.20-16.05

28

A.Ćwik

,,Koło teatralne’’

środa

15.20-16.05

27

G.Miklar

 

Koło teatralne

poniedziałek

15.20-16.05

45

J.Świst

 

Koło mat.-polonistyczne

piątek

10.40-11.25

czyt.

J.Świst

Koło plastyczne

poniedziałek

12.40-13.25

49

K.Zaworska

 

Zajęcia matematyczne

czwartek

12.40-13.25

49

A.Tabaka

 

Zajęcia polonistyczne

piątek

14.30-15.15

28

A.Tabaka

Zajęcia polonistyczno-matematyczne

poniedziałek

14.30-15.15

28

A.Tabaka

Koło teatralne

środa

15.20-16.05

 

28

A.       Tabaka

Język niemiecki

środa

15.15-16.00

26

B.Robak

 

Koło misyjne- ,,Scholka’’

sobota

10.00

Kościół Ch.Kr.

A.Pokorska

S.Scholastyka

 

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE DLA KLAS IV-VI

W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

PRZEDMIOT/KLASA

 

DZIEŃ

 

GODZINA

 

 

SALA

 

PROWADZĄCY

j. polski- 6a

wtorek

15.15-16.00

51

J.Mumot

j. polski- 5d

czwartek

13.40-14.25

51

B.Kędzierska

j.polski-6b,6d

wtorek

14.30-15.15

51

B.Kędzierska

j.polski-kl.4

czwartek

14.30-15.15

50

H.Laps

j. polski- kl.5

poniedziałek

15.20-16.05

50

H.Laps

j. angielski- kl.4

wtorek

13.40-14.25

2

K.Kradyna

j.angielski-kl.6

poniedziałek

15.20-16.05

2

J.Okurowska

j. niemiecki

wtorek/co 2 tydz.

15.20-16.05

41

J.Fronczek-Tomicka

matematyka-kl.4

poniedziałek

16.30-17.15

40

S.Iwaniuk

matematyka- kl. 6

poniedziałek

16.05-16.50

38

E.Kapla

matematyka-kl.5bd

wtorek

14.30-15.15

38

A.Sidorowicz

matematyka-kl.5ad

wtorek

15.20-16.05

38

A.Sidoiowicz

przyroda

poniedziałek

14.30-15.15

2

K.Nowy-Karasek

j.polski-kl. 6

poniedziałek

14.30-15.15

51

N.Gralak-Filowiat

j.polski-kl.5

poniedziałek

8.50-9.35

51

N.Gralak-Filowiat

j.polski- kl.4

piątek

14.50-15.35

50

N.Gralak-Filowiat

j.angielski-kl.5

wtorek

15.20-16.00

2

K.Dydo

przyroda- kl.5

poniedziałek

15.20-16.05

30

A.Szajer

historia

poniedziałek

15.20-16.05

40

T.Filipiak

zaj.komp.

wtorek

15.20-16.05

32

J.Musielak

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE DLA KLAS IV-VI

W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 RODZAJ ZAJĘĆ

 DZIEŃ

 

GODZINA

 

 SALA

PROWADZĄCY

Koło matematyczne-kl. 6

poniedziałek

14.30-15.15

38

E.Kapla

Koło matematyczne- kl. 5

poniedziałek

17.15-18.00

40

S.Iwaniuk

Koło matematyczne-kl.4, 6d

wtorek

13.40-14.25

38

A.Sidorowicz

Koło Młodego Odkrywcy

wtorek

13.40-14.25

30

M.Sieczka

Koło Młodego Odkrywcy

wtorek

14.30-15.15

30

M.Sieczka

Koło z języka angielskiego- kl. 6

środa

14.25-15.10

2

J.Okurowska

Koło z języka angielskiego

piątek

15.15-16.00

39

J.Biały

Koło z języka angielskiego

piątek

16.00-16.50

39

J.Biały

Koło dziewiarsko-hafciarskie+

j.angielski

poniedziałek

15.30-16.15

39

J.Szczuchniak

Koło  z języka niemieckiego

wtorek/co  2 tydz.

15.20-16.05

41

J.Fronczek-Tomicka

Koło z techniki

środa

14.25-15.10

53

A.Segieda

Chór

poniedziałek

15.20-16.05

53

B.Tysowska

 

Koło Misyjne ,,Scholka’’

sobota

10.00

Koś.

Ch.Kr

A.Pokorska

S.Scholastyka

Koło twórcze ,,Malowane słowem, obrazem i plamą barwną’’

czwartek

14.00-15.30

czyt.

I.Giza

Koło kultury języka polskiego –kl. 6

poniedziałek

15.20-16.05

51

N. Gralak-Filowiat

Koło kultury języka polskiego (ortografia)- kl. 5

środa

14.30-15.15

50

N. Gralak-Filowiat

Historia

 

środa

15.20-16.05

40

T.Filipiak