Zajęcia pozalekcyjne

PRZYDZIAŁ ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Imię i nazwisko

Rodzaj prowadzonych zajęć

Dzień, godzina

Bud.

sala

KLASY I-III

Gabriela Czulak

Zajęcia wyrównawcze matematyczno-polonistyczne dla uczniów z klasy 1

Poniedziałek

12.40-13.25

 

 

Czwartek 12.40-13.25

 Bud A

s.46

Zajęcia matematyczno-przyrodniczo-polonistyczne dla uczniów z klasy 1

Mariola Józiak

Zajęcia wyrównawcze  matematyczno-polonistyczne dla uczniów z klasy 1

Poniedziałek

11.35-12.20

 

 

 

 

Środa

11.35-12.20

Bud.A

czytelnia

Zajęcia uzdolniające matematyczno-przyrodniczo-polonistyczne dla uczniów z klasy 1

Jolanta Świst

Zajęcia wyrównawczo matematyczno-polonistyczne dla uczniów z klasy 1 (8U)

Poniedziałek

10.40-11.25

 

 

 

Środa

8.00-8.45

Bud. A

s.14

Zajęcia matematyczno-przyrodniczo-polonistyczne dla uczniów z klasy 1

Elżbieta Wytyk

Zajęcia wyrównawcze matematyczno-polonistyczne dla uczniów z klasy 1

Środa

11.35-12.20

  

Piątek

12.40-13.25

Bud. A

s.47

Zajęcia uzdolniające matematyczno-przyrodniczo dla uczniów z klasy 1

Katarzyna Zaworska

Zajęcia wyrównawczo matematyczno-polonistyczne dla uczniów z klasy 1 (8 U)

Piątek

10.40-11.25

   

Środa

11.35-12.20

Bud A

czytelnia

Zajęcia matematyczno-przyrodniczo-polonistyczne dla uczniów z klasy 1

Dagmara Ceroń

Zajęcia rozwijające matematyczn-przyrodnicze.

 

 Koło matematyczno-przyrodniczo-polonistyczne dla uczniów z klasy 2

Poniedziałek

12.30-13.15

 Środa

11.35-12.20

 

                      

Bud A

s.14

Gabriela Miklar

Zajęcia wyrównawczo matematyczno-polonistyczne dla uczniów z klasy 2 (8U)

Wtorek 15.15-16.05

 

  

Czwartek

10.40-11.25

 

 

Czwartek

15.15-16.15

Bud A

s.26

  

 

czytelnia

 

 

 

s.26

Zajęcia wyrównawczo matematyczno-polonistyczne dla uczniów z klasy 2 (8U)

Koło teatralne dla uczniów z klasy 2

Sylwia Kapłaniak

Zajęcia wyrównawczo matematyczno-polonistyczne dla uczniów z klasy 2 (8U)

Czwartek

12.40-13.25

 

  Środa

15.15-16.15

Bud A

s.26

 

 

czytelnia

Koło plastyczno-teatralne dla uczniów z klasy 2

Jolanta Roszczyk

Zajęcia wyrównawczo matematyczno-polonistyczne dla uczniów z klasy 2 (8U)

Poniedziałek 15.20-16.05

 

  

Środa

15.20-16.05

Bud A

s.28

Zajęcia matematyczno-przyrodniczo-polonistyczne dla uczniów z klasy 2

Anna Tabaka

Zajęcia wyrównawczo matematyczno-polonistyczne dla uczniów z klasy 2 (8U)

Piątek

10.40-11.25

 

 

Poniedziałek

12.40-13.25

Bud A

Czytelnia

 

 

  

s.45

Zajęcia matematyczno-przyrodniczo-polonistyczne dla uczniów z klasy 2

Małgorzata Podkaura

Zajęcia matematyczno-polonistyczne dla uczniów z klasy 3 (8U)

Czwartek

13.40-14.25

 

 

Piątek

15.20-16.05

Bud A

s.14

 

 

 

s.32

Zajęcia matematyczno-przyrodniczo-polonistyczne dla uczniów z klasy 3

 

KLASY IV-VIII, 3 gimnazjum

 

Hanna Laps

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla klas 7

Środa

8.50-9.35

 

 

Czwartek

16.10-16.55

Bud. B

s.19

 

 

s.33

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla klas 6

Lidia Gawrońska

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla klas 5

Środa

17.00-17.45

 

 

Piątek

8.50-9.35

Bud A

s.50

Zajęcia dla uczniów uzdolnionych z języka polskiego dla klas 5

Mariola Krasowska

Koło z języka polskiego dla uczniów klas 7-8.

Środa

16.20-17.05

 

 

Wtorek

15.20-16.05

Bud B

s.20

 

 

Bud A

s.50

Zajęcia uzupełniające z języka polskiego dla uczniów klas 5

E Kaczmarczyk

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla klas 8

Środa

15.30-16.15

 

 

Wtorek

14.30-15.15

Bud B

s.20

 

 

 

Bud.A

s.51

Zajęcia uzupełniające z języka polskiego dla uczniów klas 4

Natalia Gralak- Filowiat

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla klas 6

Środa

16.10-16.55

 

 

Środa

17.00-17.45

Bud A

s.51

 

Zajęcia dla uczniów uzdolnionych z języka polskiego dla klas 5/6

Justyna Mumot

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla klas 4

Poniedziałek

15.20-16.05

 

 

Poniedziałek

16.05-16.55

Bud A

s.51

 

 

 

Bud.B

s.19

Zajęcia dla uczniów uzdolnionych z języka polskiego dla klas 8

Anna Oknińska-Kurzawa

Zajęcia wyrównawcze dla uczniów klas 4 z języka polskiego. (8U)

Środa

15.20-16.05

 

 

Środa

16.10-16.55

 

Bud A

s.50

 

 

Bud B

s.33

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z języka polskiego dla uczniów klas III gimnazjum

Joanna Adamska-Hoffa

Przygotowanie uczniów klas 8 do egzaminu ośmioklasisty.

Środa

16.00-16.55

Bud B

s.18

Jolanta Okurowska

Zajęcia dla uczniów uzdolnionych z języka angielskiego dla klas 4

Piątek

13.30-14.45

 

 

Poniedziałek

17.00-17.45

Bud A

s.39

Koło z języka angielskiego dla uczniów klas 1-3

Beata Stankiewicz

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego dla uczniów klas 5. (8U)

Środa

8.00-8.45

 

 

Poniedziałek

14.30-15.15

Bud A

s.41

 

 

Bud B

s.1

Zajęcia uzupełniające z języka angielskiego dla uczniów klas 6.

Joanna Szczuchniak

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego dla uczniów klas 4. (8U)

Poniedziałek

15.30-16.15

Bud A

s.39

Karina Dydo

Koło z języka angielskiego dla uczniów klas 4- 5

Poniedziałek

15.20-16.05

 

 

 Środa

15.20-16.05

Bud. A

s.2

 

 

     Bud.B

s.19

Zajęcia z języka angielskiego przygotowujące do egzaminu dla uczniów klas 8.

Szymon Tysowski

 

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego dla uczniów klas 8. (8U)

Poniedziałek

16.20-17.05

 Wtorek

15.30-16.15

 

Wtorek

14.30-15.15

Bud B

s.1

Zajęcia dla uczniów uzdolnionych z języka angielskiego dla klas 8

Koło z języka angielskiego przygotowujące do egzaminów dla uczniów III gimnazjum

Ewa Rucińska

Zajęcia dla uczniów uzdolnionych z języka angielskiego dla klas III gim

Czwartek

8.00-8.45

Bud B

s.36

Justyna Fronczek-Tomicka

Zajęcia uzupełniające z języka niemieckiego dla uczniów klas 6

Poniedziałek

15.20-16.05

 

 

Poniedziałek

16.05-16.50

 

 

Bud B

s. 36

Zajęcia uzupełniające z języka niemieckiego dla uczniów klas 7-8

Żaneta Kamińska

Koło z języka niemieckiego dla uczniów klas 7-8.

Wtorek

15.20-16.05-kl.8

Wtorek

16.05-16.50- kl. 7

Bud B

s.45

Liliana Panfiluk

Zajęcia z języka niemieckiego dla uczniów klas III gim przygotowujące do egzaminu.

Wtorek

16.10-17.40

Bud B

s.44

 

Tomasz Filipiak

Zajęcia uzupełniające z historii.

Wtorek

15.20-16.05

 

Wtorek

16.10-15.55

Bud B

s.51

 

Koło WOS.

Ewa Saczkow

Zajęcia z historii dla uczniów klas III gim przygotowujące do egzaminu.

Środa

16.15- 17.00

 

 

Środa

17.00-17.45

Bud B

s.28

Koło z historii.

Natalia Szubert

Zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczne w klasie 8.

Wtorek

15.30-16.15

Kl. 8d

Środa

14.35-15.20-kl.8a

Czwartek

14.35-15.20

Kl 8c

 

 

Bud B

s.33

Anna Sidorowicz

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla uczniów klas 7. (8U)

Wtorek

16.10-16.55

Bud B

s.34

Zajęcia uzupełniające z matematyki  dla klas 7

Wtorek

17.00-17.45

Bud B

s.34

Sebastian Iwaniuk

Zajęcia dla uczniów uzdolnionych z matematyki dla klas 7

Piątek

17.45-18.30

 

 

Piątek

17.00-17.45

Bud B

s.53

Zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczne w klasie 8.

Anna Ćwik

Koło matematyczne dla uczniów klas 4-5.

Poniedziałek

14.25-15.15-KL.5

15.20-16.05-KL.4

Czwartek

8.00-8.45

Bud A

s.40

Zajęcia uzupełniające z matematyki dla uczniów klas 4-5.

Elżbieta Kapla

Zajęcia uzupełniające z matematyki dla uczniów klasy III gimnazjum

Środa

16.05-17.35

 

Bud B

s.34

Zajęcia uzupełniające z matematyki dla uczniów klasy 8c

Czwartek

 

Bud B

s.32

Joanna Zdroik

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla uczniów klas 4

Poniedziałek

15.15-16.00

 

 

Poniedziałek

14.30-15.15

Bud B

s.50

 

 

Bud B

s.50

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla uczniów klas 5

Anna Rytlewska-Góralska

Zajęcia z fizyki dla uczniów klas 7 i 8.

Wtorek

17.00-17.45

 

Środa

17.30-18.15

Bud B

s.45

 

Koło przygotowujące do egzaminu z fizyki dla uczniów klas III gimnazjum.

Monika Sieczka

Koło biologiczne.

Wtorek

14.30-15.15

 

Piątek

14.30-15.15

Bud B

s.30

Koło przyrodnicze.

Aleksandra Szajer

Zajęcia przyrodnicze dla uczniów uzdolnionych z klas 7-8

Poniedziałek

15.20-16.05

 

Poniedziałek

14.30-15.15

Bud B

s.44

 

Bud A

s.30

Zajęcia przyrodnicze dla uczniów uzdolnionych z klas 4-5

Karolina Turosieńska

Zajęcia biologiczno-chemiczne przygotowujące uczniów III gimnazjum do egzaminu.

Czwartek

15.20-16.05

 

 

Czwartek

14.20-15.15

Bud B

s.30

Koło - ,,Transplantologia’’

Katarzyna Nowy-Karasek

Koło przyrodnicze ,,Voyager’’.

Poniedziałek

14.30-15.15

Od II sem

Bud A

s.30

Zajęcia z terapii pedagogicznej dla uczniów klas 4

Agnieszka Iwaniuk

Zajęcia dla uczniów III gimnazjum przygotowujące do egzaminu z geografii.

Piątek

17.00-17.45

Bud B

s.52

Bernadeta Wenta

Chór szkolny.

Czwartek

16.15-17.45

Bud A

s.53

Elżbieta Szymańska

Koło plastyczne- 1 godzina.

Czwartek

15.00-15.45

Bud A

s.53

Luiza Podrzuska

Biofeedback dla uczniów klas IV-V- 3 godziny.

Wg harmonogramu

Anna Segieda

Koło techniczne.

Wtorek

15.30-17.00

Bud B

s.28

Jerzy Musielak

Koło uzupełniające z informatyki dla uczniów klas 4-5.

Środa

16.10-16.55

 

Środa

17.00-17.45

Bud A

s.32

 

 

Bud B

s.48

Koło uzupełniające z informatyki dla uczniów klas 6-8.

Monika Rusin

Siatkówka dla dziewcząt.

Poniedziałek

16.15-17.45

Bud B

Sala gim

Beata Musielak

Siatkówka dla dziewczyn.

Środa

17.30-19.00

Bud B

sala gim

Sławomira Widawska-Padykuła

Fitness.

Czwartek

15.30-17.00

Bud B

Sala gim

Barbara Sujka

Koszykówka dla chłopców.

Środa

16.05-17.35

Bud B

Sala gim

Janusz Walkowiak

Lekkoatletyka- 2 godziny.

Poniedziałek

Środa

Piątek

16.00-17.30

Bud A

Sala gim

Krzysztof Walkowiak

Zajęcia z koszykówki dla dziewcząt klas 5-6

Wt 17.30-19.00

Czw.16.00-17.30

Poniedziałek 17.30-19.00

Wtorek

16.00-17.30

Czwartek 17.30-19.00

Bud B

Sala gim

Zajęcia z koszykówki dla dziewcząt klas 7-8

A Wielechowski

Lekkoatletyka dla chłopców i dziewcząt IV-VI

Poniedziałek

15.15-16.15

Środa

16.05-17.00

Bud A

Sala gim

Ks. P. Olewiński

Koło misyjne.

Sobota

10.00-11.30

Kościół pw.Chrystusa Króla

Renata Kokot

Koło misyjne.

Sobota

10.00-11.30

Kościół pw.Chrystusa Króla

Siostra Sylwia

Koło misyjne.

Sobota

10.00-11.30

Kościół pw.Chrystusa Króla

Ks. Paweł Szeloch

Koło misyjne.

Sobota

10.00-11.30

Kościół pw.Chrystusa Króla

Katarzyna Zięcina- Wilk

Koło biblioteczne

Poniedziałek

10.40-11.25

Środa

11.25-12.20

Bud A

biblioteka

Ilona Giza

Koło plastyczne- 2 godziny.

Środa

15.30

Bud A

biblioteka

ZAJĘCIA SPECJALISTYCZNE KLASY 0-VIII,

III GIMNAZJUM

Dorota Nakonieczna

Biofeedback dla uczniów klas 1- 3 godziny

Wg harmonogramu

Patrycja Dembowska

Zajęcia psychoedukacyjne dla uczniów klas 8

Wtorek

Czwartek

14.30-15.15

Bud B

s.31

Zajęcia z terapii pedagogicznej dla uczniów klas 1

Agnieszka Bartczak

Zajęcia z terapii pedagogicznej dla uczniów klas 3.

Czwartek

13.30-14.15

Bud A

s.14

Aneta Nowak

Zajęcia z terapii pedagogicznej dla uczniów klas III gm.

Wtorek

15.15

Bud B

s.17

Ewa Martyn-Stempień

Zajęcia z terapii pedagogicznej.

Poniedziałek

8.50-10.30

Bud A

s.31

Aleksandra Matysik-Turlejska

Zajęcia z logopedii dla klas 1

Poniedziałek

10.45-11.15

Bud A

s.23