Pomoc dla Tomka

ZOBACZ ZDJĘCIA

Niespełna dwuletni Tomek dzielnie walczył z rakiem. Dzięki pomocy wielu osób udało mu się pojechać do Stanów Zjednoczonych gdzie przeszedł skomplikowaną operację pod okiem wybitnego onkologa dr Abramsona. Uczniowie naszej szkoły także chętnie wzięli udział w pomocy dla Tomka jaka została zorganizowana w naszym mieście.

Dnia 4 września w  niedzielę w godzinach od 12.00 do 18.00 w Muszli Koncertowej odbył się festyn, podczas którego zbierano pieniądze na leczenie Tomka Cieciorko. Podczas niedzielnego festynu zaprezentowały się dzieci z naszej szkoły. Swoimi występami w wolnym dniu  wsparły Tomka i jego Rodzinę. Dnia  12 i 13 września w szkole zorganizowany był kiermasz ciast i galaretek aby pomóc zebrać brakującą kwotę pieniędzy. Dzięki hojności społeczności szkolnej zostały wpłacone na konto fundacji Siepomaga 1819,63zł.Wszystkim, którzy byli aktywni podczas tych dni i wsparli tę akcję bardzo dziękujemy.

 

Tomek wyzdrowiał, musi oczywiście bardzo dbać o zdrowie, którego mu z całego serca życzymy.