II zawody z cyklu „Czwartki Lekkoatletyczne”

Królowa sportu po raz kolejny dostarczyła uczniom naszej szkoły okazji do sportowej rywalizacji, ale także znakomitej zabawy podczas II zawodów „Świnoujskie Czwartki Lekkoatletyczne”, które odbyły się 26 września na Stadionie Miejskim.

                Naszą szkołę reprezentowało 61 uczniów, którzy rywalizowali  w konkurencjach technicznych i biegowych 
z uczniami z innych świnoujskich szkół podstawowych.

 

                Najlepsze wyniki uczniów Naszej szkoły:

Dziewczęta

60 m

2008 i młodsi – Joanna Włodarczak – 10,04 – I miejsce

2007 – Alicja Bogdańska – 10,12   - I miejsce

 DSC_0356

Chłopcy

60 m

2008 i młodsi – Michał Dydo – 10,40 – I miejsce

2007 – Milan Kadłubiec – 9,59 – I miejsce

2006 – Grzegorz Frejnik – 9,72 – II miejsce

 

Dziewczęta

300 m

2008 i młodsi  - Maria Wrębiakowska – 50,36 – I miejsce

2007 – Hanna Owczaruk – 46,37  – I miejsce

2006 – Zuzanna Ziomko – 45,76 – I miejsce

 

Chłopcy

300 m

2007 – Patryk Otocki – 58,55 – III miejsce

 

Dziewczęta

600 m

2008 i młodsi – Alicja Nürnberg – 2,12 – I miejsce

2007 – Weronika Kalinowska – 2,29 – II miejsce

 

Dziewczęta

Skok w dal

2008 i młodsi – Joanna Włodarczak – 3,50 – I miejsce

2007 – Hanna Owczaruk – 4,45 – I miejsce

2006 – Zuzanna Ziomko – 4,25 – I miejsce

 

Chłopcy

Skok w dal

2008 i młodsi – Kacper Romejko – 3,27 – II miejsce

2007 – Krzysztof Tałanda – 3,42 – II miejsce

2006 – Martin Eitel – 3,07 – II miejsce

Dziewczęta

Skok wzwyż

2007 – Katarzyna Dobek – 1,30  I miejsce

 

Chłopcy

Skok wzwyż

2008 i młodsi – Szymon Mikulski – 1,10 – I miejsce

 

Dziewczęta

Rzut piłeczką palantową

2008 i młodsi  - Maria Wrębiakowska – 26 m – II miejsce

2007 – Oliwia Sokołowska -  37 m – I miejsce

 

 

Chłopcy

Rzut piłeczką palantową

2008 i młodsi – Michał Dydo – 30 m – I miejsce

2007 – Szymon Miodoński – 31 m – I miejsce

2006 – Grzegorz Frejnik – 36 m – I miejsce

 

                W całym cyklu zawodów prowadzona jest punktacja nauczycieli i szkół. Nauczycielowi zalicza się wszystkie punkty dzieci zgłoszonych przez niego do zawodów. Szkołom zalicza się wszystkie punkty uzyskane przez ich zawodników na wszystkich zawodach.

                Po dwóch zawodach punktacja szkół przedstawia się następująco:

SP 6 – 7200 pkt

SP 4 – 2262 pkt

SP 2 – 2024 pkt

SP 1 – 1766 pkt

STSG – 683 pkt

Logos – 147 pkt

 

Punktacja nauczycieli ze Szkoły Podstawowej nr 6 przedstawia się następująco:

Krzysztof Walkowiak                       2990 pkt

Adam Wielechowski                        2724 pkt

Janusz Walkowiak                           813 pkt

 

Sławomira Widawska – Patykuła      799 pkt