Grono pedagogiczne

ROK SZKOLNY 2017/2018

Dyrektor Szkoły

 Edyta Tomaszek

wicedyrektor

Anna
Rytlewska-Góralska

wicedyrektor

Sylwia Szostak

wicedyrektor

Katarzyna
Nowy - Karasek

Katarzyna Białowąs

j. angielski, wychowawca świetlicy

Joanna Biały

j. angielski

Agnieszka Bartczak

biblioteka

Dagmara Ceroń

edukacja wczesnoszkolna

Sylwia Ciryt

j. angielski

Klaudia Czerkowska - Bachryj

wychowawca świetlicy

Gabriela Czulak

edukacja wczesnoszkolna

Anna Ćwik

matematyka

Patrycja Dembowska

pedagog szkolny

Joanna Deląg

j. polski

Karina Dydo

j. angielski

Tomasz Filipiak

historia

Justyna Fronczek - Tomicka

j. niemiecki

Lidia Gawrońska

j. polski

Ilona Giza

biblioteka

Natalia Gralak-Flowiat

j. polski

Barbara Grel

edukacja wczesnoszkolna

Agnieszka Iwaniuk

matematyka

Sebastian Iwaniuk

matematyka

Krzysztof Jaskulski

matematyka, informatyka

Mariola Józiak

edukacja wczesnoszkolna

Żaneta Kamińska

j. niemicki

Agnieszka Kamińska - Konwicka

psycholog

Irena Kańka

wychowawca świetlicy

Elżbieta Kapla

matematyka

Barbara Kędzierska

j. polski

Małgorzata Kielar

wychowanie fizyczne

Renata Kokot

religia

Hanna Krajniak

historia, WOS

Mariola Krasowska

j. polski

Hanna Laps

j. polski

Ewa Martyn - Stempień

terapia

Aleksandra Matysiak - Turlejska

logopeda

Marcin Michalczak

j. angielski

Gabriela Miklar

edukacja wczesnoszkolna

Justuna Mumot

j. polski

Beata Musielak

wychowanie fizyczne

Jerzy Musielak

informatyka

Dorota Nakonieczna

pedagog szkolny

Aneta Nowak

pedagog szkolny

Anna Oknińska - Kurzawa

j. polski

Jolanta Okurowska

j. angielski

Paweł Olewiński

religia

Lilla Panfiluk

j. niemiecki

Małgorzata Podkaura

edukacja wczesnoszkolna, etyka

Luiza Podrzuska

technika, plastyka

Aurelia Pokorska

religia

Ewa Puchała

matematyka

Karolina Puk

edukacja przedszkolna

Beata Robak

edukacja wczesnoszkolna, etyka

Magdalena Rosiak

świetlica

Jolanta Rosolecka

fizyka

Jolanta Roszczyk

edukacja wczesnoszkolna

Ewa Rucińska

j. angielski

Monika Rusin

wychowanie fizyczne

Ewa Saczkow

historia

Anna Segieda

informatyka, technika

Anna Sidorowicz

matematyka

Monika Sieczka

przyroda, biologia

Halina Smotrzyk

wychowawca świetlicy

Maria Sobolewska - Soroko

zaj. artystyczne, muzyka, plastyka

Anna Stachula

chemia, wychowawca świetlicy

Beata Stankiewicz

j. angielski

Barbara Sujka

wychowanie fizyczne

Aleksandra Szajer

przyroda, biologia

Anna Szczepańska

religia

Joanna Szczuchniak

j. angielski

Jolanta Świst

edukacja wczesnoszkolna

Anna Tabaka

edukacja wczesnoszkolna

Monika Tomala

geografia, wychowawca świetlicy

Karolina Turosieńska

biologia, wychowawca świetlicy

Janusz Walkowiak

wych. fizyczne

Krzysztof Walkowiak

wych. fizyczne

Bernadeta Wenta

muzyka

Sławomira Widawska - Padykuła

wychowanie fizyczne

Maria Worach

religia

Elżbieta Wytyk

edukacja wczesnoszkolna

Marzena Zając

wych. świetlicy

Katarzyna Zaworska

edukacja wczesnoszkolna

Joanna Zdroik

matematyka, fizyka

Katarzyna Zięcina – Wilk

biblioteka