Dyżury nauczycieli

Terminy konsultacji nauczycieli w roku szkolnym 2018/2019

Imię i nazwisko nauczyciela

Dzień tygodnia

Godzina

Sala

Budynek

Joanna Adamska-Hoffa

Środa

15:45 – 16:00

18

B

Dagmara Ceroń

Czwartek

15:15 – 15:30

27

A

Klaudia Czerkowska-Bachryj

W godzinach dyżuru na świetlicy

Gabriela Czulak

Poniedziałek

15:15-15:30

46

A

Anna Ćwik

Wtorek

15:00 – 15:15

Pokój
nauczycielski

A

Karina Dydo

Czwartek

15:20 – 15:35

2

A

Tomasz Filipiak

Środa

15:20 – 15:35

51

B

Sylwia Frączek

Wtorek

16:05 – 16:20

52

A

Justyna Fronczek-Tomicka

Czwartek

15:20 – 15:35

36

B

Lidia Gawrońska

Środa

16:45 – 17:00

51

A

Natalia Gralak-Filowiat

Środa

15:15 – 15:30

19

B

Agnieszka Iwaniuk

Piątek

17:00 – 17:15

52

B

Sebastian Iwaniuk

Piątek

17:45 – 18:00

53

B

Mariola Józiak

Środa

18:00 – 18:15

45

A

Ewa Kaczmarczyk

Środa

15:15 – 15:30

20

B

Żaneta Kamińska

Wtorek

14:30 – 14:45

49

B

Elżbieta Kapla

Środa

15:15 – 15:30

38

A

Mariola Krasowska

Środa

16:00 – 16:15

50

A

Renata Kokot

  Środa

15:00 – 15:15

35

B

Hanna Laps

Wtorek

15:20 – 15:35

33

B

Ewa Martyn-Stempień

Poniedziałek

15:15 – 15:30

31

A

Aleksandra Matysiak-Turlejska

Środa

15:15 – 15:30

9

A

Gabriela Miklar

Czwartek

16:05-16:30

26

A

Justyna Mumot

Poniedziałek

15:00 – 15:15

19

B

Beata Musielak

Środa

17:30 – 17:45

Pokój nauczycieli w-f

B

Jerzy Musielak

Środa

16:05 – 16:20

32

A

Anna Oknińska-Kurzawa

Środa

15:00 – 15:15

50

A

Jolanta Okurowska

Poniedziałek

17:45 – 18:00

2

A

Paweł Olewiński

Wtorek

16:05 – 16:20

52

A

Lilla Panfiluk

Czwartek

15:25 – 15:40

41

A

Małgorzata Podkaura

Środa

15:20 – 15:35

27

A

Luiza Podrzuska

Czwartek

15:00 – 15:15

53

A

Ewa Puchała

Piątek

15:15 – 15:30

37

B

Karolina Puk

Poniedziałek

15:00 – 15:15

15

A

Beata Robak

Poniedziałek

15:15 – 15:30

15

A

Sylwia Kapłaniak

Środa

15:15 – 15:30

26

A

Jolanta Roszczyk

Poniedziałek

16:10 – 16:25

28

A

Monika Rusin

Czwartek

16:15 – 16:30

3

A

Anna Rytlewska-Góralska

Poniedziałek

16:05 – 16:20

45

B

Ewa Saczkow

Środa

15:15 – 15:30

28

B

Anna Segieda

Wtorek

15:20 – 15:35

Pokój
nauczycielski

B

Anna Sidorowicz

Wtorek

17:15 – 17:30

34

B

Monika Sieczka

 Środa

15:15 – 15:30

Pokój
nauczycielski

B

Beata Stankiewicz

Czwartek

15:15 – 15:30

1

B

Barbara Sujka

Środa

15:50 – 16:05

Pokój nauczycieli w-f

B

Aleksandra Szajer

Środa

15:15 – 15:30

Pokój
nauczycielski

B

Joanna Szczuchniak

Poniedziałek

16:15 – 16:30

39

A

Paweł Szeloch

Wtorek

15:00 – 15:15

Pokój
nauczycielski

B

Elżbieta Szymańska

Czwartek

15:45 – 16:00

53

A

Jolanta Świst

Środa

15:00 – 15:15

14

A

Anna  Tabaka

Wtorek

15:20 – 15:35

Pokój
nauczycielski

A

Karolina Turosieńska

Wtorek

15:15 – 15:30

Pokój
nauczycielski

B

Janusz Walkowiak

Poniedziałek

16:15 – 16:30

Pokój nauczycieli w-f

A

Krzysztof Walkowiak

Poniedziałek

17:30 – 17:45

Pokój nauczycieli w-f

B

Bernadeta Wenta

Środa

15:15 – 15:30

53

A

Sławomira Widawska-Padykuła

Czwartek

15:15 – 15:30

Pokój nauczycieli w-f

B

Adam Wielechowski

Piątek

15:15 – 15:30

Pokój nauczycieli w-f

A

Elżbieta Wytyk

Poniedziałek

15:00 – 15:35

47

A

Katarzyna Zaworska

Czwartek

15:40 – 16:00

49

A

Joanna Zdroik

Poniedziałek

16:00 – 16:15

38

A