Dyżury nauczycieli

Published: Wednesday, 21 September 2016

DYŻURY NAUCZYCIELI DO DYSPOZYCJI RODZICÓW

w roku szkolnym 2016/2017

 

L.p.

Imię i nazwisko nauczyciela

Dzień

Godzina

sala

1.

Biały Joanna

piątek

15.20-15.35

39

2.

Ceroń Dagmara

wtorek

16.05-16.20

27

3.

Ćwik Anna

wtorek

16.10-16.25

28

4.

Dydo Karina

wtorek

15.05-15.20

2

5.

Filipiak Tomasz

poniedziałek

15.20-15.35

Pok. naucz.

6.

Fronczek – Tomicka Justyna

czwartek

17.10-17.25

Pok. naucz.

7.

Grabowska Joanna

czwartek

15.20-15.35

15

8.

Gralak Natalia

piątek

14.30-14.45

23

9.

Grel Barbara

wtorek

15.15-15.30

46

10.

Iwaniuk Sebastian

poniedziałek

16.30-16.45

40

11.

Józiak Mariola

wtorek

15.15-15.30

45

12.

Kamińska- Konwicka Agnieszka

piątek

15.00-15.15

1

13.

Kapla Elżbieta

poniedziałek

15.55-16.10

38

14.

Kędzierska Barbara

wtorek

15.00-15.15

51

15.

Kobryło – Gregorczyk Ewa

piątek

15.20-16.00

15

16.

Kradyna Klaudia

czwartek

14.30-14.45

39

17.

Laps Hanna

poniedziałek

16.05-16.20

50

18.

Martyn-Stempień Ewa

poniedziałek

14.30-14.45

31

19.

Matysiak - Turlejska Aleksandra

wtorek

14.30-14.45

23

20.

Miklar Gabriela

poniedziałek

16.05-16.30

27

21.

Mumot Justyna

piątek

15.20-15.35

51

22.

Musielak Jerzy

wtorek

15.15-15.30

32

23.

Nakonieczna Dorota

wtorek

16.30-16.45

1

24.

Okurowska Jolanta

czwartek

15.30-15.45

2

25.

Podkaura Małgorzata

środa

16.00-17.00

14

26.

Podrzuska Luiza

piątek

15.20-15.40

46

27.

Pokorska Aurelia

poniedziałek

14.30-14.45

Pok.naucz.

28.

Robak Beata

poniedziałek

15.20-15.35

26

29.

Rusin Monika

poniedziałek

15.20-15.35

32

30.

Rutkowska Alicja

czwartek

14.25-14.40

52

31.

Segieda Anna

środa

14.30-14.45

53

32.

Sidorowicz Anna

środa

14.25-14.40

38

33.

Sieczka Monika

środa

14.25-14.40

30

34.

Szajer Aleksandra

poniedziałek

15.15-15.30

30

35.

Szczepańska Anna

środa

13.40-13.55

52

36.

Szczuchniak Joanna

poniedziałek

15.15-15.30

15

37.

Świst Jolanta

środa

15.25-15.40

45

38.

Tabaka Anna

środa

15.20-15.35

28

39.

Tysowska Beata

poniedziałek

14.30-14.45

53

40.

Walkowiak Janusz

piątek

15.45-16.00

Pokój WF

41.

Walkowiak Krzysztof

środa

15.00-15.20

Pokój WF

42.

Wytyk Elżbieta

czwartek

14.30-14.45

47

43.

Zaworska Katarzyna

wtorek

15.20-15.35

26