Budżet Obywatelski 2017

Published: Saturday, 27 August 2016

Gorąco zapraszamy wszystkich przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 6 w Świnoujściu do zagłosowania na nasz wniosek złożony w ramach Budżetu Obywatelskiego 2017 pod nazwą: Ogródek dydaktyczno – rekreacyjny „Zielona klasa”.

Projekt nasz obejmuje stworzenie ogródka dydaktyczno – rekreacyjnego o powierzchni 438 m2 ze stacją meteorologiczną i zegarem słonecznym.

 

 

 

Na terenie ogródka odbywać się będą lekcje przyrody połączone z prezentacjami, doświadczeniami, grami i zabawami prowadzonymi przez nauczycieli oraz zaproszonych gości. Planowane elementy takie jak: gnomon, stacja meteorologiczna pozwolą na korzystanie z tego miejsca przez cały rok, a zainstalowane tablice informacyjne umożliwią pogłębienie i utrwalanie zdobytej wiedzy. W ogródku będą rośliny (w tym sezonowe), które umożliwią prowadzenie obserwacji fenologicznych uzupełniających obserwacje meteorologiczne. Ponadto planujemy zamontowanie kilku budek lęgowych dla ptaków, które staną się miejscem obserwacji ich życia. Zimą obok budek staną karmniki i uczniowie będą mogli dokarmiać ptaki i prowadzić ich obserwacje także o tej porze roku.

>>>KARTA DO GŁOSOWANIA<<<

Głosować można od 29 sierpnia do 23 września 2016 roku. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej naszego miasta pod adresem: http://www.swinoujscie.pl/pl/contents/content/126/10542

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy poprą nasz wniosek.

 

Dyrektor Szkoły Hanna Kubacka