Podsumowanie I półrocza.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Przed feriami odbył się apel podsumowujący działania edukacyjne i wyniki pracy uczniów w I półroczu roku szkolnego 2015/2016. Zadaniem szkoły jest motywowanie uczniów do nauki i rozwijanie ich zainteresowań, a środkiem, który służy temu celowi, są wyróżnienia, pochwały, nagrody w formie dyplomów lub słodkości. Wyróżniono najlepszych pod względem nauki i zachowania, przybliżono wydarzenia, imprezy szkolne, konkursy, w których odniesione zostały sukcesy.

OSIĄGNIĘCIA KLAS 1-3

  • I miejsce w II Mistrzostwach Pierwszej Pomocy organizowanych przez LNG w ramach akcji „BEZPIECZNA SZKOŁA”
    W kategorii wiekowej klas młodszych w zawodach wzięli udział uczniowie klasy 3c:
    Zuzanna Ziomko, Szymon Strukowicz i Damian Jarych

  • Szkolny konkurs „Bezpieczna droga do szkoły”
    I miejsce – 1a,1b
    II miejsce –1f
    III miejsce – 1e
    IV miejsce - 1d
    V miejsce - 1c
     
  • Konkurs plastyczny pt. "Nasi Święci Patroni" -
    I MIEJSCE
    Gabrysia Domagała 2e
    Bartosz Bartosik  2e

    II MIEJSCE
    Marcelina Rozmarynowicz 2e
    Anna Caban 2b

    III MIEJSCE
    Noemi Todorow 2e
    Oliwia Wajs 2g

    PRACE WYRÓŻNIONE
    Maja Sawicka 2a
    Antonina Lupa 2b
    Maciej Ruciński 2b
    Szymon Miodoński 2c
    Oskar Zygarlicki 2f
    Karolina Olszar  2f
    Karolina Śmigielska 2f
    Patryk Otocki  2f
    Amelia Maciesza 2f
     
  • III miejsce w konkursie dla klas III-IV „Każdy może świętym być…”  Zuzia Zdunkiewicz 3a
     
  • Konkurs plastyczno-techniczny SKO EKO-SKARBONKA:
    Wyróżnienia w szkole:
    KLASA 2F
    Bartosz Wieliczko
    Ksawery Karasek
    Hanna Owczaruk
    Oskar Zygarlicki
    Zuzanna Popiołek
    Patryk Otocki
    Julia Sypniewska
    Natalia Preuss
    Bartosz Walkowiak
    Amelia Maciesza
    Katarzyna Dobek
    Rafał Gałach

    KLASA 2C
    Tomasz Skoczylas
    Alicja Bogdańska

    KLASA 3D
    Alicja Kudaś
    Emilia Maćkiewicz
    Ilona Bonczkowska
    Weronika Brakoniecka
    Wiktoria Jóżwiak
    KLASA 2G
    Oliwia Wajs
    Martyna Wrońska
    Nela Andrysiak
    Oliwia Strokosz-Zięty

    I miejsce – Karolina Śmigielska  2f,
    II miejsce – Piotr Ceroń  1b
    III miejsce – Michalina Mackiewicz  2c, Amelia Sielewicz  2f
     
  • Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Recyklingowe kartki i ozdoby świąteczne”-
    Wyróżnienia w szkole:
    KLASA 1A
    Julia Raut
    Martyna Kurzawa
    Joanna Włodarczyk
    Oliwia Greczaniuk

    KLASA 1B
    Piotr Ceroń

    KLASA 2A
    Jakub Gałązka
    Alicja Nikipirowicz
    Maja Sawicka
    Julia Kociołek
    Mateusz Tomkowiak
    Jakub Gulczyński

    KLASA 2B
    Anna Caban
    Anna Kolańska
    Anna Leśniewska
    Antonina Lupa
    Maciej Ruciński
    Michał Sołtykiewicz
    Klaudia Stępniewska
    Marysia Wrębiakowska

    KLASA 2E
    Bartosz Bartosik

    Spośród 240 nadesłanych prac z 27 gmin nagrodę otrzymali:
    I miejsce Marysia Wrębiakowska 2b
    Wyróżnienie w województwie:
    Piotr Ceroń 1b
    Jakub Gulczyński 2a
    Antonina Lupa 2b
     
  • Szkolny Konkurs Recytatorski
    Po przesłuchaniu dzieci z trzech poziomów klasowych komisje postanowiły przyznać:
    Klasy pierwsze:
    I miejsce Szymon Olszar 1b
    II miejsce Franek Tumaszyk 1f
    III miejsce Zosia Młyńczyk 1c

    Klasy drugie:
    I miejsce Anna Caban 2b
    II miejsce Anna Marchalewska 2d
    III miejsc Michalina Mackiewicz 2c

    Klasy trzecie
    I miejsce Olga Dziedzicka  3d
    II miejsce Maja Zyjer  3d
    III miejsce Alicja Kudaś  3d
     
  • Konkurs pięknego czytania

    Klasy drugie:
    I miejsce: Gabriela Domagała klasa 2e
    II miejsce: Anna Caban klasa 2b
    III miejsce: Michalina Maćkiewicz klasa 2c

    Klasy trzecie:
    I miejsce: Jakub Sieczka 3d
    II miejsce: Emilia Beczkowska 3a
    III miejsce: Karolina Raczkowska 3a
     
  • Na Szlachetną Paczkę klasa 1f przekazała 241zł.
     
  • Najlepszymi czytelnikami są:
    Klasy drugie:
    Patryk Bołuć 2a
    Paulina Włodarek 2a
    Maciej Ruciński 2b
    Klaudia Stępniewska 2b
    Paulina Gackiewicz 2c
    Katarzyna Kołdunek 2d
    Karolina Śmigielska 2f
    Zuzanna Popiołek 2f
    Oliwia Strokosz-Zięty

    Klasy trzecie
    Marysia Matuska 3a
    Sebastian Wochna 3b
    Alicja Kudaś 3d


    I miejsce w klasach 2 Piotr Szajek 2e -26 książek
    I miejsce w klasach 3 Kornelia Dziuba 3c -30 książek

 

OSIĄGNIĘCIA KLAS 4-6

JĘZYK POLSKI
Konkurs Ortograficzny dla kl. IV
1 miejsce Dawid Tomaszczuk 4c

Konkurs Ortograficzny kl. V
1miejsce Natalia Palus 5b

Konkurs Ortograficzny dla kl. VI
1 miejsce Julia Tarnawska 6c

Adam Ciechowski kl 6a – etap wojewódzki Konkursu Polonistycznego

JĘZYK ANGIELSKI
Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego „Olimpus" sesja jesienna; laureaci
4 miejsce Sara Stefańska 5a
6 miejsce Natalia Przychodzień 5a, Natalia Palus 5b
11 miejsce Michał Padykuła 5b
15 miejsce Dawid Tomaszczuk 4c

Aleksandra Zabłocka kl 6a - etap wojewódzki Konkursu Języka Angielskiego

Konkurs Piosenki Angielskiej - muzyka
Nagroda specjalna – Alicja Tomaszek kl. 6c, Aleksandra Suchecka 6b

PRZYRODA
Hanna Kadłubiec uczennica zebrała największą ilości kasztanów 67kg

MATEMATYKA
XIII Rejonowy Konkurs Matematyczny w ZSP NR 4
III miejsce Maciej Kozłowski

RELIGIA
Konkurs „Każdy może świętym być”
1 miejsce Bartek Zaworski
2 miejsce Weronika Ozimek
3 miejsce Natalia Palus

Nagroda Publiczności
1 miejsce Julia Kotowska
2 miejsce Adam Kołdon
3 miejsce Weronka Komorek
NAGRODA SPECJALNA Dyrektora szkoły – Natalia Lato kl. 4D

GÓRA GROSZA
Zebraliśmy 1344, 50 oraz 259 eurocentów
1 miejsce kl 2b – 127,25 zł
2 miejsce 5a – 107,74 zł
3 miejsce 1b – 104 zł