DZIEŃ PATRONA

24 maja w sali teatralnej Miejskiego Domu Kultury odbyła się uroczystość z okazji Dnia Patrona. Tegoroczna gala podzielona była na trzy tury. W uroczystości wzięły udział klasy I-III, IV-VII oraz gimnazjalne.  Już po raz kolejny szkoła doceniła i nagrodziła symbolicznymi statuetkami uczniów najzdolniejszych, osiągających sukcesy w konkursach przedmiotowych na terenie Świnoujścia, województwa i kraju, wykazujących się wiedzą i umiejętnościami na polu artystycznym i sportowym.

 

Część finałową wzbogacił program artystyczny dotyczący życia Mieszka I przygotowany i zaprezentowany przez młodzież szkolną pod kierunkiem nauczyciela języka polskiego Pani Anny Oknińskiej-Kurzawy.

Oto wyniki:

Klasy I - III

KATEGORIA  NAUKOWA

Nominowani

1. Magdalena Ceroń 1B

2. Julia Cieślik 3B

3. Iwona Kała 1A

4. Gabriela Salamonik 3B

5. Wiktor Warmbier 3B

STATUETKĘ „MIESZKA I” OTRZYMUJE:  GABRIELA SALAMONIK 3B

KATEGORIA  ZAJĘCIA   ARTYSTYCZNE:

Nominowani

1. Magdalena Ceroń 1B

2. Piotr Ceroń 3B

3. Julia Cieślik 3B

4. Iwona Kała 1A

5. Mykyta Soloviov 1A

STATUETKĘ „MIESZKA I” OTRZYMUJE:  MAGDALENA CEROŃ 1B

 

Klasy IV – VII

KATEGORIA  MATEMATYKA:

Nominowani

1. Olga Dziedzicka 5D

2. Gabriela Domagała 4E

3. Barbara Kozłowska 7A

4. Natalia Palus 7B

5. Dawid Tomaszczuk 6C

STATUETKĘ „MIESZKA I”  ZDOBYWA:  DAWID TOMASZCZUK 6C

KATEGORIA  NAUKI   PRZYRODNICZE:

Nominowani

1. Emilia Beczkowska 5A

2. Emilia Grygowska 5A

3. Emilia Maćkiewicz 5D

4. Szymon Strukowicz 5C

5. Jacek Zaleski 5A

STATUETKĘ „MIESZKA I”  ZDOBYWA:  EMILIA BECZKOWSKA 5A

KATEGORIA  NAUKI  HUMANISTYCZNE:

Nominowani:

1. Olga Dziedzicka 5D

2. Natalia Jaworska 7C

3. Martyna Jarnutowska 7D

4. Zuzanna Nicowska 7A

5. Dawid Tomaszczuk 6C

STATUETKĘ „MIESZKA I”  ZDOBYWA: NATALIA JAWORSKA 7C

KATEGORIA  JĘZYKI OBCE – JĘZYK ANGIELSKI:

Nominowani:

1. Zuzanna Nicowska 7A

2. Jakub Pocałuiński 7B

3. Amelia Świętoniowska 7A

4. Bartosz Zaworski 7B

STATUETKĘ „MIESZKA I” ZDOBYWA: JAKUB POCAŁUŃSKI 7B

KATEGORIA  JĘZYKI OBCE – JĘZYK NIEMIECKI:

Nominowani:

1. Natalia Szybisty 7C

2. Natalia Jaworska 7C

3. Antoni Owczaruk 7C

4. Matti Martellock 4B

STATUETKĘ „MIESZKA I” ZDOBYWA: EX AEQWO

                          MATTI MARTELLOCK 4B i ANTONI OWCZARUK 7C

KATEGORIA  SPORT DZIEWCZĘTA:

Nominowani:

1. Amelia Arczewska 6B

2. Kaja Rusin 6B

3. Zuzanna Ziomko 5C

4. Oliwia Sokołowska 5C

5. Weronika Szulińska 7D

STATUETKĘ „MIESZKA I” ZDOBYWA: KAJA RUSIN 6B

KATEGORIA  SPORT CHŁOPCY;

Nominowani:

1. Łukasz Łukawski 6C

2. Oskar Rożko 6C

3. Jakub Sielewicz 7B

4. Tomasz Cellner 6A

5. Oliwier Bartczak 6A

STATUETKĘ „MIESZKA I” ZDOBYWA: ŁUKASZ ŁUKAWSKI 6C

 

KATEGORIA  ZAJĘCIA  ARTYSTYCZNE:

Nominowani:

1. Alicja Bogdańska 4C

2. Anna Leśniewska 4B

3. Zofia Zalewska 5A

4. Maria Wrębiakowska 4B

5. Emilia Maćkiewicz 5D

6. Grupa artystyczna z klasy 7A

·         6. Nikodem Kendziur

·         7. Kacper Sęczek

·         8. Filip Maćkiewicz

·         9. Zuzanna Nicowska

·         10. Amelia Finor

·         11. Amelia Świętoniowska

·         12. Hanna Golda

·         13. Natalia Przychodzień

STATUETKĘ „MIESZKA I” ZDOBYWA: ANNA LEŚNIEWSKA 4B

 

Klasy gimnazjalne

KATEGORIA  MATEMATYKA

Nominowani

1. Adam Piaseczny  3A

2. Aleksandra Puchała  3B

3. Adam Ciechowski  2B

4. Alicja Skórka  2B

5. Jakub Leszczyński 3C

HENRYKA ZDOBYWA:  ALEKSANDRA PUCHAŁA 3B

 

KATEGORIA  NAUKI   PRZYRODNICZE:

Nominowani

1. Adam Gawroński  3B

2. Agnieszka Drążyk  3B

3. Oktawia Zakrzewska  3B

4. Zuzanna Kierpiec  3A

5. Aleksandra Borsukowska  3A

HENRYKA ZDOBYWA:   AGNIESZKA DRĄŻYK 3B

KATEGORIA  NAUKI  HUMANISTYCZNE:

Nominowani:

1. Zuzanna Drogosz  3A

2. Paulina Krajewska  3B

3. Alicja Skórka  2B

4. Sasha Swinfield  3B

5. Szymon Obrębski  3A

HENRYKA ZDOBYWA: ZUZANNA DROGOSZ 3A

KATEGORIA  JĘZYKI OBCE – JĘZYK ANGIELSKI:

Nominowani:

1. Adam Piaseczny  3A

2. Martyna Niezgodzka 3A

3. Sasha Swinfield  3B

4. Magdalena Reliszko 3B

5. Oktawia Zakrzewska  3B

HENRYKA ZDOBYWA: SASHA SWINFIELD 3B

KATEGORIA  JĘZYKI OBCE – JĘZYK NIEMIECKI:

Nominowani:

1. Maciej Kozłowski  2C

2. Adriano Parisi  3D

3. Julia Orszańska  2C

4. Julia Tarnawska  2A

5. Jakub Wolniak  3A 

HENRYKA ZDOBYWA: MACIEJ KOZŁOWSKI 2C

KATEGORIA  SPORT DZIEWCZĘTA:

Nominowani:

1. Sara Bielska  3A

2. Natalia Nowak  3B

3. Martyna Zawłocka  3A

4. Marta Przybylska 3B

5. Zuzanna Kierpiec  3A

HENRYKA ZDOBYWA: NATALIA  NOWAK 3B

KATEGORIA  SPORT CHŁOPCY;

Nominowani:

1. Daniel Cichorski  2C

2. Jan Korczyński  3A

3. Jakub Koczwara  3C

4. Jakub Nowak  3A

5. Miłosz Szypulski  3E

HENRYKA ZDOBYWA:   JAN KORCZYŃSKI 3A

KATEGORIA  ZAJĘCIA  ARTYSTYCZNE:

Nominowani:

1. Agnieszka Drążyk 3B

2. Tobiasz Krupiński 3E

3. Zespół „OUR POP INS’GAY w składzie: Michał Ożóg, Janek Korczyński, Jakub Wolniak, Zuzanna Drogosz z 3A oraz Błażej Apanasik z 3B

4. Aleksandra Suchecka 2E

5. Julia Kręgiel 3D

6. Alicja Tomaszek 2A

HENRYKA ZDOBYWA: EX AEQWO:

                       AGNIESZKA DRĄŻYK 3B  i  TOBIASZ KRUPIŃSKI 3E