ZEBRANIA Z RODZICAMI

 

ZEBRANIA Z RODZICAMI klas I-V budynek A

klas VI-VII, II-III gim.–budynek B

 

CZWARTEK 17.05.2018r

Zebrania klas I-III godzina 17.00

1A

Dagmara Ceroń

s.27

1B

Gabriela Miklar

s.14

1C

Beata Robak

s.26

1D

Jolanta Roszczyk

s.28

1E

Anna Tabaka

s.30

2A

Małgorzata Podkaura

s.49

3A

Gabriela Czulak

s.46

3B

Barbara Grel

s.38

3C

Katarzyna Zaworska

s.47

3D

Jolanta Świst

s.40

3E

Mariola Józiak

s.45

3F

Elżbieta Wytyk

s.39

Zebrania klas

IV-V- budynek A-godz. 17.30

4A

Mariola Krasowska

s.38

4B

Bernadeta Wenta

s.40

4C

Lidia Gawrońska

s.51

4D

Luiza Podrzuska

s.53

4E

Luiza Panfiluk

s.41

4F

Karina Dydo

s.2

5A

Hanna Laps

s.50

5B

Natalia Gralak-Filowiat

s.52

5C

Beata Stankiewicz

s.39

5D

Joanna Biały

s.30

VI-VII – budynek B godz. 17.30

6A

Justyna Fronczek-Tomicka

Środa 16.05.2018

Godz. 1700; s.49

6B

Anna Sidorowicz

Środa 16.05.2018

Godz. 1700; s.34

6C

Sebastian Iwaniuk

s.53

6D

Żaneta Kamińska

Środa 16.05.2018

Godz. 1700; s.50

7A

Justyna Mumot

s.19

7B

Monika Sieczka

s.33

7C

Elżbieta Kapla

Środa 16.05.2018

Godz. 1700; s.37

7D

Barbara Kędzierska

s.20

 

II–III gimnazjum- budynek B godz. 17.30

2A

Anna Stachula

s.44

2B

Anna Segieda

s.43

2C

Ewa Saczkow

s.28

2D

Aleksandra Szajer

s.52

2E

Barbara Sujka w zastępstwie za J. Zdroik

s.50

3A

Ewa Rucińska

s.36

3B

Anna Oknińska-Kurzawa

Poniedziałek 14.05.2018

Godz. 1700; s.33

3C

Karolina Turosieńska

s.30

3D

Hanna Krajniak

s.51

3E

Katarzyna Białowąs

s.1

 

 

Po zebraniu odbędą się drzwi otwarte w godzinach od 18.00-19.00 – wychowawcy dostępni będą w przypisanych powyżej salach.

 

Nauczyciele, którzy nie są wychowawcami dostępni będą w następujących salach:

Musielak Jerzy

Pokój nauczycielski

 

Budynek A

Okurowska Jolanta

Olewiński Paweł

Szczepańska Anna

Szczuchniak Joanna

Walkowiak Janusz

Worach Maria

Nowy-Karasek Katarzyna

Szostak Sylwia

Sekretariat

Budynek A

 

Deląg Jolanta

sala 34

Budynek B

Filipiak Tomasz

sala 51

Michalczak Marcin

sala 46

Musielak Beata

pokój nauczycieli W-F

Nowicka Edyta

sala 48

Puchała Ewa

sala 37

Rosolecka Jolanta

sala 45

Rusin Monika

pokój nauczycieli W-F

Sujka Barbara

pokój nauczycieli W-F

Szubert Natalia

sala 45

Szymańska Elżbieta

sala 29

Walkowiak Krzysztof

pokój nauczycieli W-F

Kokot Renata

sala 35

Stróżek Tomasz

sala 52

Rytlewska-Góralska Anna

sekretariat

Budynek B