ZEBRANIA Z RODZICAMI

Published: Saturday, 09 September 2017

ZEBRANIA Z RODZICAMI

WTOREK, CZWARTEK

 

12.09.2017 (wtorek)

Klasy I-III  szkoły podstawowej

godz. 17.00 – spotkanie z dyrektorem w sali gimnastycznej w budynku A (ul. Staszica 17)

                   – po spotkaniu – zebrania z wychowawcami w klasach w budynku A (ul. Staszica 17)

 

1A

Dagmara Ceroń

Sala 27

1B

Gabriela Miklar

Sala 14

1C

Beata Robak

Sala 26

1D

Jolanta Roszczyk

Sala 28

1E

Anna Tabaka

Sala 30

 

2A

Małgorzata Podkaura

Sala 49

 

3A

Gabriela Czulak

Sala 46

3B

Barbara Grel

Sala 50

3C

Katarzyna Zaworska

Sala 47

3D

Jolanta Świst

Sala 45

3E

Mariola Józiak

Sala 51

3F

Elżbieta Wytyk

Sala 53

 

12.09.2017 (wtorek)

Klasy IV-V  szkoły podstawowej

godz. 18.00 – spotkanie z dyrektorem w sali gimnastycznej w budynku B (ul. Kościuszki 11)

                   – po spotkaniu – zebrania z wychowawcami w klasach w budynku B (ul. Kościuszki 11)

 

4A

Mariola Krasowska

Sala 19

4B

Anna Ćwik

Sala 20

4C

Lidia Gawrońska

Sala 30

4D

Luiza Podrzuska

Sala 33

4E

Lilla Panfiluk

Sala 36

4F

Karina Dydo

Sala 37

 

5A

Hanna Laps

Sala 49

5B

Natalia Gralak-Filowiat

Sala 50

5C

Beata Stankiewicz

Sala 51

5D

Joanna Biały

Sala 53

 

 

 

14.09.2017 (czwartek)

Klasy VI-VII  szkoły podstawowej

godz. 17.00 – spotkanie z dyrektorem w sali gimnastycznej w budynku B (ul. Kościuszki 11)

                   – po spotkaniu – zebrania z wychowawcami w klasach w budynku B (ul. Kościuszki 11)

 

6A

Justyna Fronczek-Tomicka

Sala 29

6B

Anna Sidorowicz

Sala 34

6C

Sebastian Iwaniuk

Sala 53

6D

Żaneta Kamińska

Sala 49

 

7A

Justyna Mumot

Sala 19

7B

Monika Sieczka

Sala 52

7C

Elżbieta Kapla

Sala 37

7D

Barbara Kędzierska

Sala 20

 

14.09.2017 (czwartek)

Klasy II-III  gimnazjum

godz. 18.00 – spotkanie z dyrektorem w sali gimnastycznej w budynku B (ul. Kościuszki 11)

                   – po spotkaniu – zebrania z wychowawcami w klasach w budynku B (ul. Kościuszki 11)

 

2A

Anna Stachula

Sala 44

2B

Sylwia Ciryt

Sala 35

2C

Ewa Saczkow

Sala 28

2D

Aleksandra Szajer

Sala 45

2E

Joanna Zdroik

Sala 50

 

3A

Ewa Rucińska

Sala 36

3B

Anna Oknińska-Kurzawa

Sala 33

3C

Karolina Turosieńska

Sala 30

3D

Hanna Krajniak

Sala 51

3E

Katarzyna Białowąs

Sala 1